Офтальмологічний санаторій БАРВІНОК - лікування зору в санаторії
+380 (97) 220-72-40+380 (3540) 3-12-17+380 (3540) 3-16-06
Часті питання
Часті питання

Часті питання

 • За яких патологій рекомендовано проходити курс апаратного лікування?

  Апаратна терапія рекомендована при наявності таких очних захворювань:

  • Амбліопія.
  • Косоокість.
  • Порушення бінокулярного зору.
  • Всі форми порушення рефракції ока: далекозорість, короткозорість, астигматизм.
  • Спазм акомодації.
  • Вікова далекозорість - пресбіопія.
  • Астенопія.
  • Реабілітація після рефракційної хірургії (лазерної та оперативної).

  Апаратне та фізіотерапевтичне лікування проводиться у вигляді курсів, в які входить, як правило, декілька методів. Підбираються курси лікування індивідуально, залежно від стану ока пацієнта і вирішуваних завдань.

  Апаратне лікування безконтактне і комфортно переноситься навіть найменшими пацієнтами. Для них використовуються програми лікування, що мають ігрову форму.

  Звертайтеся за консультаціями до фахівців кабінету «Оптика» в Тернополі. Вам проведуть обстеження і призначать лікування. Вам обов'язково допоможуть!

  [ До списки питань ]
 • Яка ефективність лікування в санаторії "Барвінок"?

  Про ефективність лікування в офтальмологічному санаторії «Барвінок» свідчать результати його роботи за останні 14 років. За період з 1996 по 2007 роки проліковано понад 40 тисяч хворих, з них 88,1% - дітей, в основному з районів, постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС.

  У результаті проведення одного курсу комплексного лікування і загального оздоровлення хворого значне поліпшення зорових функцій досягається у 11% хворих, поліпшення - у 85%, стабілізація стану органу зору - у 4% хворих. При спостереженні пацієнтів, які провели повторні курси лікування в санаторії (в середньому 3), значне поліпшення гостроти зору мало місце у 74,5% хворих.

  Звертайтеся до нас! Ми допоможемо побачити світ у нових фарбах!

  [ До списки питань ]
 • Які хвороби ока лікують в "Барвінку"?

  Очні хвороби:

  • захворювання, що вимагають консервативної терапії: міопія, гіперметропія, астигматизм;
  • амблиопия, косоокість, порушення бінокулярного зору;
  • катаракта;
  • глаукома;
  • дистрофія, помутніння більма рогівки;
  • дегенерації, дистрофії сітківки і судинні оболонки;
  • атрофії зорового нерва;
  • хронічні судинні захворювання сітківки та зорового нерва;
  • зміни ока при гіпертонічній хворобі, цукровому діабеті;
  • кон'юнктивіт, блефарит, мейбомеїт;
  • наслідки травм ока, що вимагають консервативної терапії.

  У результаті проведення одного курсу комплексного лікування і загального оздоровлення хворого значне поліпшення зорових функцій досягається у 11% хворих, поліпшення - у 85%, стабілізація стану органу зору - у 4% хворих. При спостереженні пацієнтів, які провели повторні курси лікування в санаторії (в середньому 3), значне поліпшення гостроти зору мало місце у 74,5% хворих.

  Звертайтеся до нас! Купити путівку для дітей з дорослим в офтальмологічний санаторій можна за телефонами, вказаними на сайті.

  [ До списки питань ]
 • Де можна пройти обстеження зору у Тернополі?

  Обстеження зору потрібно проходити щороку, не залежно від того, турбує що-небудь чи ні. Для жителів міста Тернополя з'явилася можливість пройти діагностику та лікування в офтальмологічному кабінеті «Оптика».

  Обстеження, лікування та профілактика захворювань очей у новому кабінеті проводиться на сучасному обладнанні, що дозволяє виявити початок захворювань та попередити розвиток небезпечних хвороб. Під особливим контролем лікарів знаходяться пацієнти, які страждають на цукровий діабет, гіпертонічну хворобу, атеросклероз. У зону ризику потрапляють всі, кому виповнилося 40 років.

  Бережіть зір, адже захворювання краще попередити, ніж лікувати, вірно? Не ставтесь до свого здоров'я легковажно. Звертайтеся по допомогу до офтальмологів якомога частіше. У кабінеті «Оптика» Тернопіль уважно ставляться і до дітей, і до дорослих.

  [ До списки питань ]
 • Де проводиться комп'ютерна діагностика зору в Тернополі?

  Комп'ютерна діагностика зору в Тернополі на сучасному обладнанні проводиться лікарями-офтальмологами в кабінеті «Оптика». Тут вам повідомлять про стан ваших очей та визначать рівень гостроти зору. В «Оптиці» можна підібрати окуляри та контактні лінзи.

  Комп'ютерну діагностику потрібно проводити хоча б раз на рік, щоб спостерігати за станом очей і не пропустити початок хвороби. Людям, родичі яких мають захворювання очей, потрібно спостерігатися у офтальмолога якомога частіше - несприятлива спадковість підвищує ризик розвитку хвороби в кілька разів.

  Не варто не звертати увагу на високий очний тиск. І тим більше, залишати цей факт без відповідного лікування.
  Завдання пацієнта - регулярно звертатися до офтальмолога. А медики кабінету «Оптика» Тернопіль зроблять все, щоб зберегти ваш зір.

  Приходьте, обстежте зір. Адреса та телефони кабінету «Оптика» - на нашому сайті.

  [ До списки питань ]
 • У мене проблеми із зором. Порадьте кабінет лікаря-офтальмолога в Тернополі

  У Тернополі успішно працює кабінет лікаря-офтальмолога «Оптика», де обстеження і лікування проводять кращі фахівці.
  Крім ретельної діагностики, в кабінеті проводять медикаментозну терапію, фізіотерапію, а також при необхідності хірургічне втручання. Якщо ви відчуваєте дискомфорт в очах: печіння, сльозоточивість, нечітке зображення, двоїння видимих предметів, погіршення зору, потрібно терміново звернутися до лікаря.

  Наявність однієї ознаки може свідчити про серйозне захворювання очей. Як відомо, лікувати захворювання в початковій стадії набагато легше та ефективніше, ніж у занедбаному стані. Особливо коли мова йде про очі - найважливіший орган людини.

  Звертайтесь за консультаціями до фахівців кабінету «Оптика» в Тернополі. Вам проведуть обстеження і призначать лікування. Вам обов'язково допоможуть!

  [ До списки питань ]
 • Де лікують периферійну нервову систему?

  Офтальмологічний санаторій Барвінок проводить супутне лікування нервової системи. Проводиться професійне лікування захворювань периферійної нервової системи та органів дихання.

  В санаторії Барвінок працює сауна, підводний масаж, лікувальні ванни, озокеритотерапія, грязелікування, масажний, фізіотерапевтичний кабінети, інгаляторій, кабінет аромотерапії.

  Застосування спелеотерапії (соляна кімната) в поєднанні з іншими можливими варіантами терапії створюють оптимальні умови для одужання, допомагають максимально використовувати внутрішні адаптаційні можливості організму, точно та своєчасно впливати на механізми патологічного процесу.

  Повноцінне оснащення апаратурою та проведення на сучасному рівні обстеження пропонує для вас спеціалізований санаторії Барвінок. У нас все спрямовано для того, щоб Ви були здорові та щасливі!

  [ До списки питань ]
 • Що лікують в санаторії Барвінок?

  Лікувально-оздоровча база санаторію Барвінок складається із трьох відділів: офтальмологічного, терапевтичного та реабілітаційного. Для кожного хворого складають індивідуальний план лікування, залежно від стану очей і загального стану організму.

  Спеціалісти санаторію здійснюють лікування хворих із патологією зору, які перебувають на диспансерному обліку й інвалідів по зору, які підлягають відновному, профілактичному лікуванню. Також в оздоровниці проводиться лікування захворювань опорно-рухового апарату, органів дихання, периферичної нервової системи і органів чуттів.

  Санаторій розташований у мальовничій місцевості, у селі Мшанець (хутір Манюки) Зборівського району. Свіже повітря, чудовий пейзаж, прогулянки лісом, екскурсії, цікава культурно-розважальна програма, хороші побутові умови - все сприяє покращенню самопочуття та загального стану хворого.

  Згуртована команда професіоналів з великою та щирою душею знає, що таке професійне лікування. Завітайте до санаторію Барвінок та будьте здорові!

  [ До списки питань ]
 • Де здійснюють хірургічне лікування зору в Україні?

  Офтальмологічний санаторій Барвінок проводить діагностику, комплексне консервативне та хірургічне лікування широкого діапазону очних захворювань (в тому числі хірургія катаракти та глаукоми) у дітей та дорослих.

  На сьогоднішній день доведено, що результати лікування особливо високі, якщо хворий лікується в спеціалізованому очному санаторії. Поєднання комплексного лікування хвороби органів зору із загальним оздоровленням організму хворого, санаторний режим відпочинку та харчування, відсутність негативних емоцій, що виникають у хворого при лікуванні в лікарнях та поліклініках, більша тривалість курсу лікування – це далеко не повний перелік переваг лікування зору в спеціалізованому офтальмологічному санаторії Барвінок.

  Об'єм діагностичного обстеження в санаторії Барвінок відповідає рівню обласних офтальмологічних відділеннь та провідних офтальмологічних центрів Києва та Одеси. А також проводиться підбір окулярів та забезпечення пацієнтів окулярами та контактними лінзами.

  Спеціалісти санаторію Барвінок знають, як врятувати Ваш зір! Телефонуйте та дізнавайтесь детальну інформацію про умови лікування.

  [ До списки питань ]
 • Де в Україні можна відпочити і полікувати зір?

  Єдиний в Україні спеціалізований офтальмологічний санаторій - "Барвінок". Він знаходиться за адресою: 47235, Тернопільська обл., Зборівський р-н, с. Манюки.

  Санаторій Барвінок (sanbarvinok.ub.ua) проводить діагностику, комплексне консервативне та хірургічне лікування широкого діапазону очних захворювань (в тому числі хірургія катаракти і глаукоми) у дітей та дорослих. Консультує і оперує проф. Сенякіна А. С.

  Проводиться лікування органів дихання , опорно- рухової, кістково - м'язової систем та захворювань периферичної нервової системи. Працює сауна, підводний масаж, лікувальні ванни, озокеритотерапія, грязелікування, спієлокамера (соляна кімната), масажний, фізіотерапевтичний кабінети, інгаляторій, кабінет аромотерапії.

  Реалізовуються путівки для дорослих, дітей та дорослого з дитиною.

  [ До списки питань ]
Контакти
Офтальмологічний санаторій БАРВІНОК - лікування зору в санаторії
Контактна особа:
Марія
Контакти:
+380 (97) 220-72-40показати+380 (97) 220-72-40 все+380 (97) 220-72-40 бронювання+380 (3540) 3-12-17 консульт. офтальмолога+380 (3540) 3-16-06 бронювання
Адреса:
47235, Україна, Тернопільська обл., Зборівський р-н, с. Манюки 1 на мапі
Вітрина
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх