Офтальмологічний санаторій БАРВІНОК - лікування зору в санаторії
+380 (97) 220-72-40+380 (3540) 3-12-17+380 (3540) 3-16-06
Вітрина
Фотогалерея
Контакти
Офтальмологічний санаторій БАРВІНОК - лікування зору в санаторії
Контактна особа:
Марія
Телефони:
+380 (97) 220-72-40показати+380 (97) 220-72-40 все+380 (97) 220-72-40 бронювання+380 (3540) 3-12-17 консульт. офтальмолога+380 (3540) 3-16-06 бронювання
Адреса:
47235, Україна, Тернопільська обл., Зборівський р-н, с. Манюки 1 на мапі
Сучасна діагностика захворювань очей доступна в Тернополі

Сучасна діагностика захворювань очей доступна в Тернополі

Сучасна діагностика захворювань очей є кращим способом попередити хвороби, підвищити якість зору. Для мешканців Тернополя і гостей міста з'явилась прекрасна можливість перевірити зір в офтальмологічному кабінеті «Оптика».

Кожна людина погодиться, що комфортний стан організму багато в чому залежить від здорового зору. Найменший дискомфорт в очах відразу відбивається на стані людини в цілому. Для з'ясування причини захворювання і правильного лікування дуже важливо звернутись до кваліфікованих фахівців. У Тернополі з'явилася така можливість!

Якісну діагностику та лікування зору проводять в офтальмологічному кабінеті «Оптика» - філії відомого офтальмологічного санаторію «Барвінок».
У кабінеті «Оптика» проводять повне офтальмологічне обстеження на сучасному комп'ютерному обладнанні. Підбирають і виготовляють окуляри, допомагають вибрати і навчають, як користуватись контактними лінзами. Проводять консервативне лікування широкого діапазону очних захворювань - косоокості, амбліопії, міопії, катаракти, глаукоми.

На обстеження в «Оптику» Тернопіль - всією родиною!

Коли потрібно звернутися до лікаря? Не варто чекати дискомфорту в очах - тривожних дзвіночків від свого організму. Діагностика захворювань очей повинна стати доброю звичкою для всієї родини. Абсолютно безболісне обстеження на сучасних апаратах сподобається дітям. В «Оптиці» до маленьких пацієнтів особливий підхід! Всі погодяться, що хворобу краще попередити, ніж лікувати. Але якщо ви виявили, що із зором щось не так, як можна швидше зверніться до офтальмологічний кабінет.

pic_ef3ef379f90fc38_1920x9000_1.png

Серед тривожних симптомів, які сигналізують про те, що пора відвідати офтальмолога, можна назвати:

  • опухлі повіки;
  • темні плями в центрі поля зору;
  • свербіж, біль, печіння в очах;
  • сльозоточивість, виділення з очей;
  • двоїння в очах;
  • туманне або розпливчасте зображення;
  • надмірна світлочутливість;
  • пелена перед очима, яка утрудняє зір;
  • труднощі при спробі сфокусувати зір на розташованих близько чи далеко предметах.

Це далеко не повний список тривожних сигналів, які подає організм, змушуючи людину звернутись до лікаря і перевірити зір. Якщо вас щось турбує, не варто терпіти. Чим швидше буде усунена причина захворювання, тим швидше ви зможете повернутись до нормального життя. Слідкуйте за своїм здоров'ям, в цьому немає нічого важкого. Приходьте на прийом в офтальмологічний кабінет, а лікар допоможе вам швидше позбутися хвороби.

Оптика Тернопіль має найсучасніше діагностичне обладнання. В офтальмологічному кабінеті працюють висококваліфіковані фахівці. В «Оптиці» чекають нових пацієнтів і завжди зможуть вам допомогти!

Коментарі
Поки немає коментаріїв
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх