Офтальмологічний санаторій БАРВІНОК - лікування зору в санаторії
+380 (97) 220-72-40+380 (3540) 3-12-17+380 (3540) 3-16-06
Сучасна діагностика захворювань очей доступна в Тернополі
Сучасна діагностика захворювань очей доступна в Тернополі

Сучасна діагностика захворювань очей доступна в Тернополі

Сучасна діагностика захворювань очей є кращим способом попередити хвороби, підвищити якість зору. Для мешканців Тернополя і гостей міста з'явилась прекрасна можливість перевірити зір в офтальмологічному кабінеті «Оптика».

Кожна людина погодиться, що комфортний стан організму багато в чому залежить від здорового зору. Найменший дискомфорт в очах відразу відбивається на стані людини в цілому. Для з'ясування причини захворювання і правильного лікування дуже важливо звернутись до кваліфікованих фахівців. У Тернополі з'явилася така можливість!

Якісну діагностику та лікування зору проводять в офтальмологічному кабінеті «Оптика» - філії відомого офтальмологічного санаторію «Барвінок».
У кабінеті «Оптика» проводять повне офтальмологічне обстеження на сучасному комп'ютерному обладнанні. Підбирають і виготовляють окуляри, допомагають вибрати і навчають, як користуватись контактними лінзами. Проводять консервативне лікування широкого діапазону очних захворювань - косоокості, амбліопії, міопії, катаракти, глаукоми.

На обстеження в «Оптику» Тернопіль - всією родиною!

Коли потрібно звернутися до лікаря? Не варто чекати дискомфорту в очах - тривожних дзвіночків від свого організму. Діагностика захворювань очей повинна стати доброю звичкою для всієї родини. Абсолютно безболісне обстеження на сучасних апаратах сподобається дітям. В «Оптиці» до маленьких пацієнтів особливий підхід! Всі погодяться, що хворобу краще попередити, ніж лікувати. Але якщо ви виявили, що із зором щось не так, як можна швидше зверніться до офтальмологічний кабінет.

Сучасна діагностика захворювань очей доступна в Тернополі - фото pic_ef3ef379f90fc38_1920x9000_1.png

Серед тривожних симптомів, які сигналізують про те, що пора відвідати офтальмолога, можна назвати:

  • опухлі повіки;
  • темні плями в центрі поля зору;
  • свербіж, біль, печіння в очах;
  • сльозоточивість, виділення з очей;
  • двоїння в очах;
  • туманне або розпливчасте зображення;
  • надмірна світлочутливість;
  • пелена перед очима, яка утрудняє зір;
  • труднощі при спробі сфокусувати зір на розташованих близько чи далеко предметах.

Це далеко не повний список тривожних сигналів, які подає організм, змушуючи людину звернутись до лікаря і перевірити зір. Якщо вас щось турбує, не варто терпіти. Чим швидше буде усунена причина захворювання, тим швидше ви зможете повернутись до нормального життя. Слідкуйте за своїм здоров'ям, в цьому немає нічого важкого. Приходьте на прийом в офтальмологічний кабінет, а лікар допоможе вам швидше позбутися хвороби.

Оптика Тернопіль має найсучасніше діагностичне обладнання. В офтальмологічному кабінеті працюють висококваліфіковані фахівці. В «Оптиці» чекають нових пацієнтів і завжди зможуть вам допомогти!

Коментарі
Поки немає відгуків
Інші статті
Професійне лікування зору в очному санаторії «Барвінок»: світ навколо засяє барвами!
25.09.2018

В Україні хвороби органів зору посідають ІV місце у структурі захворюваності населення. Щорічно додається біля 13 тис. осіб з хворобами очей. Найчастіше вони виникають у дітей та підлітків. За останні 3 роки рівень поширеності хвороб очей у дітей збільшився на 15,6%.

Санаторій, який лікує усі хвороби органів зору
19.07.2018

ТОВ санаторій Барвінок - єдиний в Україні спеціалізований офтальмологічний санаторій вищої категорії, який з 1992 року проводить діагностику, комплексне консервативне та хірургічне лікування зору в дітей та дорослих.

Комп'ютерна діагностика зору: про офтальмологічні процедури простими словами
03.05.2018

Вирішивши одного разу, що вам потрібна комп'ютерна діагностика зору, ви з цікавістю подивитесь на список процедур, які потрібно пройти на спеціальному обладнанні в офтальмологічному кабінеті.

Контакти
Офтальмологічний санаторій БАРВІНОК - лікування зору в санаторії
Контактна особа:
Марія
Контакти:
+380 (97) 220-72-40показати+380 (97) 220-72-40 все+380 (97) 220-72-40 бронювання+380 (3540) 3-12-17 консульт. офтальмолога+380 (3540) 3-16-06 бронювання
Адреса:
47235, Україна, Тернопільська обл., Зборівський р-н, с. Манюки 1 на мапі
Вітрина
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх