Офтальмологічний санаторій БАРВІНОК - лікування зору в санаторії
+380 (97) 220-72-40+380 (3540) 3-12-17+380 (3540) 3-16-06
Комп'ютерна діагностика зору: про офтальмологічні процедури простими словами
Комп'ютерна діагностика зору: про офтальмологічні процедури простими словами

Комп'ютерна діагностика зору: про офтальмологічні процедури простими словами

Вирішивши одного разу, що вам потрібна комп'ютерна діагностика зору, ви з цікавістю подивитесь на список процедур, які потрібно пройти на спеціальному обладнанні в офтальмологічному кабінеті.

І якщо з назвами очних хвороб багато хто знайомий, то найменування медичних процедур викликають зацікавленість. Для чого призначають, скажімо, синоптофор і як роблять електростимуляцію очей в офтальмологічному кабінеті «Оптика»? Давайте розбиратись.

Комп'ютерна діагностика зору в «Оптиці» - приємні процедури для очей

За допомогою апарату синоптофор діагностують і лікують косоокість. З його допомогою проводять лікувальні вправи для усунення несиметричного зору двома очима, розвивають рухливість очей і стабілізують бінокулярний зір.

Однією з офтальмологічних процедур є вакуумний масаж очей. Через спеціальні окуляри - «мінібарокамери» на очі поперемінно впливають вакуумом. У результаті такої стимуляції поліпшується гідродинаміка і кровообіг очей, нормалізується внутрішньоочний тиск. Призначають вакуумний масаж для лікування астигматизму, міопії, катаракти, глаукоми, а також для зняття зорового навантаження і втоми очей.

Комп'ютерна діагностика зору: про офтальмологічні процедури простими словами - фото pic_752899cec5c72db_1920x9000_1.jpg

Одним з найбільш ефективних і комфортних способів профілактики погіршення зору і лікування багатьох захворювань очей є електростимуляція. Проводиться така процедура за допомогою електродів, закріплених на повіках і руці пацієнта. Ніякого дискомфорту і болю! Тільки приємні відчуття. Після курсу електростимуляції підвищується гострота зору, розширюються резерви акомодації, поліпшуються показники фізіологічної активності клітин очей.

Щоб зняти втому очей, знизити зорову напругу у тих, хто постійно працює з мікроскопом або комп'ютером, лікарі офтальмологічного кабінету «Оптика» пропонують пройти курс фотостимуляції. Процедура полягає в ритмічних спалахах світла різних відтінків: червоного, синього, зеленого, жовтого, білого. Така стимуляція благотворно впливає на кровообіг очних м'язів, сітківки, зорового нерва, а також впливає на активність електричних імпульсів кори великих півкуль мозку.

Запрошуємо на комп'ютерну діагностику зору у Тернопіль

Як би страшно не звучали назви медичного обладнання, потрібно пам'ятати - болю при обстеженні очей і лікуванні очних захворювань немає. Процедури на спеціальних апаратах завжди призначаються лікарем-офтальмологом і проводяться під наглядом фахівців. Ваше завдання як пацієнта - регулярно відвідувати офтальмологічний кабінет і виконувати всі призначення лікаря.

Вам було цікаво дізнатися про офтальмологічні процедури? Тепер варто ближче познайомитись із сучасною медичною технікою! Довірте турботу про ваш зір професіоналам! Відвідайте офтальмологічний кабінет «Оптика» в Тернополі.

Коментарі
Поки немає відгуків
Інші статті
Професійне лікування зору в очному санаторії «Барвінок»: світ навколо засяє барвами!
25.09.2018

В Україні хвороби органів зору посідають ІV місце у структурі захворюваності населення. Щорічно додається біля 13 тис. осіб з хворобами очей. Найчастіше вони виникають у дітей та підлітків. За останні 3 роки рівень поширеності хвороб очей у дітей збільшився на 15,6%.

Санаторій, який лікує усі хвороби органів зору
19.07.2018

ТОВ санаторій Барвінок - єдиний в Україні спеціалізований офтальмологічний санаторій вищої категорії, який з 1992 року проводить діагностику, комплексне консервативне та хірургічне лікування зору в дітей та дорослих.

Санаторій Барвінок - створений для здоров'я вашого зору та відпочинку душі!
05.03.2018

Повноцінне оснащення апаратурою для діагностичного обстеження та проведення на сучасному рівні консервативного та хірургічного обстеження пропонує для вас спеціалізований офтальмологічний санаторій Барвінок!

Контакти
Офтальмологічний санаторій БАРВІНОК - лікування зору в санаторії
Контактна особа:
Марія
Контакти:
+380 (97) 220-72-40показати+380 (97) 220-72-40 все+380 (97) 220-72-40 бронювання+380 (3540) 3-12-17 консульт. офтальмолога+380 (3540) 3-16-06 бронювання
Адреса:
47235, Україна, Тернопільська обл., Зборівський р-н, с. Манюки 1 на мапі
Вітрина
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх