Офтальмологічний санаторій БАРВІНОК - лікування зору в санаторії
+380 (97) 220-72-40+380 (3540) 3-12-17+380 (3540) 3-16-06
Вітрина
Фотогалерея
Контакти
Офтальмологічний санаторій БАРВІНОК - лікування зору в санаторії
Контактна особа:
Марія
Телефони:
+380 (97) 220-72-40показати+380 (97) 220-72-40 все+380 (97) 220-72-40 бронювання+380 (3540) 3-12-17 консульт. офтальмолога+380 (3540) 3-16-06 бронювання
Адреса:
47235, Україна, Тернопільська обл., Зборівський р-н, с. Манюки 1 на мапі
Комп'ютерна діагностика зору: про офтальмологічні процедури простими словами

Комп'ютерна діагностика зору: про офтальмологічні процедури простими словами

Вирішивши одного разу, що вам потрібна комп'ютерна діагностика зору, ви з цікавістю подивитесь на список процедур, які потрібно пройти на спеціальному обладнанні в офтальмологічному кабінеті.

І якщо з назвами очних хвороб багато хто знайомий, то найменування медичних процедур викликають зацікавленість. Для чого призначають, скажімо, синоптофор і як роблять електростимуляцію очей в офтальмологічному кабінеті «Оптика»? Давайте розбиратись.

Комп'ютерна діагностика зору в «Оптиці» - приємні процедури для очей

За допомогою апарату синоптофор діагностують і лікують косоокість. З його допомогою проводять лікувальні вправи для усунення несиметричного зору двома очима, розвивають рухливість очей і стабілізують бінокулярний зір.

Однією з офтальмологічних процедур є вакуумний масаж очей. Через спеціальні окуляри - «мінібарокамери» на очі поперемінно впливають вакуумом. У результаті такої стимуляції поліпшується гідродинаміка і кровообіг очей, нормалізується внутрішньоочний тиск. Призначають вакуумний масаж для лікування астигматизму, міопії, катаракти, глаукоми, а також для зняття зорового навантаження і втоми очей.

pic_752899cec5c72db_1920x9000_1.jpg

Одним з найбільш ефективних і комфортних способів профілактики погіршення зору і лікування багатьох захворювань очей є електростимуляція. Проводиться така процедура за допомогою електродів, закріплених на повіках і руці пацієнта. Ніякого дискомфорту і болю! Тільки приємні відчуття. Після курсу електростимуляції підвищується гострота зору, розширюються резерви акомодації, поліпшуються показники фізіологічної активності клітин очей.

Щоб зняти втому очей, знизити зорову напругу у тих, хто постійно працює з мікроскопом або комп'ютером, лікарі офтальмологічного кабінету «Оптика» пропонують пройти курс фотостимуляції. Процедура полягає в ритмічних спалахах світла різних відтінків: червоного, синього, зеленого, жовтого, білого. Така стимуляція благотворно впливає на кровообіг очних м'язів, сітківки, зорового нерва, а також впливає на активність електричних імпульсів кори великих півкуль мозку.

Запрошуємо на комп'ютерну діагностику зору у Тернопіль

Як би страшно не звучали назви медичного обладнання, потрібно пам'ятати - болю при обстеженні очей і лікуванні очних захворювань немає. Процедури на спеціальних апаратах завжди призначаються лікарем-офтальмологом і проводяться під наглядом фахівців. Ваше завдання як пацієнта - регулярно відвідувати офтальмологічний кабінет і виконувати всі призначення лікаря.

Вам було цікаво дізнатися про офтальмологічні процедури? Тепер варто ближче познайомитись із сучасною медичною технікою! Довірте турботу про ваш зір професіоналам! Відвідайте офтальмологічний кабінет «Оптика» в Тернополі.

Коментарі
Поки немає коментаріїв
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх