Офтальмологічний санаторій БАРВІНОК - лікування зору в санаторії
+380 (97) 220-72-40+380 (3540) 3-12-17+380 (3540) 3-16-06
Санаторій Барвінок - створений для здоров'я вашого зору та відпочинку душі!
Санаторій Барвінок - створений для здоров'я вашого зору та відпочинку душі!

Санаторій Барвінок - створений для здоров'я вашого зору та відпочинку душі!

Повноцінне оснащення апаратурою для діагностичного обстеження та проведення на сучасному рівні консервативного та хірургічного обстеження пропонує для вас спеціалізований офтальмологічний санаторій Барвінок!

Спеціалісти закладу здійснюють лікування хворих із патологією зору, які перебувають на диспансерному обліку, та інвалідів по зору, які підлягають відновному, а також профілактичному лікуванню. Також в оздоровниці проводиться лікування супутніх захворювань органів дихання, опорно-рухового апарату, периферичної нервової системи і органів чуттів.

Санаторій розташований у мальовничій місцевості, у селі Мшанець (хутір Манюки) Зборівського району. Свіже повітря, чудовий пейзаж, прогулянки лісом, екскурсії, цікава культурно-розважальна програма, хороші побутові умови — все сприяє покращенню самопочуття та загального стану хворого.

Потужності офтальмологічного санаторію Барвінок

У санаторії Барвінок можуть одночасно перебувати 300 дорослих та стільки ж дітей. Лікувально-оздоровча база складається із трьох відділів: офтальмологічного, терапевтичного та реабілітаційного. Для кожного хворого складають індивідуальний план лікування, залежно від стану очей і загального стану організму.

Санаторій Барвінок - створений для здоров'я вашого зору та відпочинку душі! - фото pic_9c234c5e072f3a5_1920x9000_1.jpgВ офтальмологічному відділі розміщені: операційний блок, оснащений сучасним обладнанням, кабінети магнітотерапії, лазерної терапії, кріодеструкції, два кабінети плеоптичного лікування, три кабінети ортоптичного лікування, маніпуляційна та комп’ютерний зал.

Терапевтичний лікувально-оздоровчий відділ до послуг хворих пропонує фізіотерапевтичний кабінет, кабінет водолікування (ванни, лікувальні душі та підводний душ-масаж), озокерито-грязелікування, рефлексотерапію, кабінет ручного і механічного масажу, інгаляторій та спелеокамеру. Під час перебування в санаторії хворий має можливість придбати окуляри, м’які контактні лінзи.

Консервативно у санаторії лікують порушення зору при далекозорості, астигматизмі, спазмі акомодації, послабленні акомодації, астенопії, амбліопії, косоокості, початковій катаракті, глаукомі, дистрофії і помутнінні рогівки, дегенерації і дистрофії сітківки та судинної оболонки (хоріоідеа), атрофії зорового нерва. Лікують також короткозорість, хронічні кон’юнктивіти, блефарити, зміни ока при гіпертонічній хворобі та цукровому діабеті, наслідки травм.

Санаторій Барвінок - створений для здоров'я вашого зору та відпочинку душі! - фото pic_fb7176e56c7e792_1920x9000_1.jpgЯкщо захворювання не підлягає консервативному лікуванню, тоді досвідчені лікарі санаторію можуть провести операції з видалення катаракти з імплантацією різних сучасних моделей штучного кришталика, з видалення доброякісних пухлин, кісти, птерігіуму, операцій при глаукомі, прогресуючій короткозорості, операції виправлення птозу, вивороту, завороту повік, виправлення косоокості, зменшення ністагму.

Діапазон хвороб очей, які беруться лікувати фахівці санаторію Барвінок, дуже широкий. Виняток становлять лише злоякісні новоутвори, травми та патологічні стани, що потребують невідкладної допомоги.

В оздоровниці працюють висококваліфіковані досвідчені фахівці, які пройшли підготовку в офтальмологічних центрах Києва, Харкова, Львова, в Одеському науково-дослідному інституті очних хвороб ім. академіка В.П.Філатова та мають великий досвід роботи за кордоном.

Та, безумовно, найбільшою цінністю санаторію є його колектив: згуртована команда професіоналів з великою та щирою душею. Замовляйте путівки в санаторій Барвінок та будьте здорові!

Інші статті
Професійне лікування зору в очному санаторії «Барвінок»: світ навколо засяє барвами!
25.09.2018

В Україні хвороби органів зору посідають ІV місце у структурі захворюваності населення. Щорічно додається біля 13 тис. осіб з хворобами очей. Найчастіше вони виникають у дітей та підлітків. За останні 3 роки рівень поширеності хвороб очей у дітей збільшився на 15,6%.

Санаторій, який лікує усі хвороби органів зору
19.07.2018

ТОВ санаторій Барвінок - єдиний в Україні спеціалізований офтальмологічний санаторій вищої категорії, який з 1992 року проводить діагностику, комплексне консервативне та хірургічне лікування зору в дітей та дорослих.

Комп'ютерна діагностика зору: про офтальмологічні процедури простими словами
03.05.2018

Вирішивши одного разу, що вам потрібна комп'ютерна діагностика зору, ви з цікавістю подивитесь на список процедур, які потрібно пройти на спеціальному обладнанні в офтальмологічному кабінеті.

Контакти
Офтальмологічний санаторій БАРВІНОК - лікування зору в санаторії
Контактна особа:
Марія
Контакти:
+380 (97) 220-72-40показати+380 (97) 220-72-40 все+380 (97) 220-72-40 бронювання+380 (3540) 3-12-17 консульт. офтальмолога+380 (3540) 3-16-06 бронювання
Адреса:
47235, Україна, Тернопільська обл., Зборівський р-н, с. Манюки 1 на мапі
Вітрина
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх