Офтальмологічний санаторій БАРВІНОК - лікування зору в санаторії
+380 (97) 220-72-40+380 (3540) 3-12-17+380 (3540) 3-16-06
Професійне лікування зору в очному санаторії «Барвінок»: світ навколо засяє барвами!
Професійне лікування зору в очному санаторії «Барвінок»: світ навколо засяє барвами!

Професійне лікування зору в очному санаторії «Барвінок»: світ навколо засяє барвами!

В Україні хвороби органів зору посідають ІV місце у структурі захворюваності населення. Щорічно додається біля 13 тис. осіб з хворобами очей. Найчастіше вони виникають у дітей та підлітків. За останні 3 роки рівень поширеності хвороб очей у дітей збільшився на 15,6%.

Більшість захворювань очей, які призводять до сліпоти і слабобачення (глаукома, катаракта, хвороби сітківки, зорового нерва, внутріочних структур) зовні нічим не проявляються, протікають без болю. Проявившись раз, вони самовільно по собі ніколи не зникають, без лікування швидко прогресують. Більшість хвороб обумовлені або вродженими дефектами очей (наприклад: далекозорість, короткозорість, астигматизм, косоокість) або наявністю у хворого хронічних захворювань серця, кровоносних судин, нервової системи, ендокринної системи, хвороб нирок, печінки, опорно-рухового апарату. Особливо часто порушується зір при гіпертонічній хворобі, діабеті, ревматизмі, атеросклерозі, остеохондрозі. Тому захворювання очей, як правило, мають хронічне протікання і потребують регулярного (2-4 рази в рік) проведення курсів комплексного консервативного лікування.

Доведено, що результати такого лікування особливо високі, якщо хворий лікується в спеціалізованому очному санаторії. Поєднання комплексного лікування хвороби органів зору із загальним оздоровленням організму хворого, санаторний режим відпочинку і харчування, відсутність негативних емоцій, що виникають у хворого при лікуванні в лікарнях та поліклініках, більша тривалість курсу лікування – це далеко не повний перелік переваг лікування захворювань очей у спеціалізованому офтальмологічному санаторії.

Професійне лікування захворювань очей в санаторії «Барвінок»

ТОВ «Санаторій «Барвінок» - єдиний в Україні спеціалізований офтальмологічний санаторій вищої категорії, який з 1992 року проводить діагностику, комплексне консервативне та хірургічне лікування широкого діапазону очних захворювань у дітей та дорослих. Також у санаторії проводиться лікування супутніх захворювань: лікування периферичної нервової системи, захворювань і травм органів опору та руху; шлунково-кишкового тракту, верхніх дихальних шляхів.

Професійне лікування зору в очному санаторії «Барвінок»: світ навколо засяє барвами! - фото pic_cc291c712f12180_1920x9000_1.jpg

З 1996 року в структуру санаторію введено операційний блок, оснащений сучасним обладнанням, кабінети магніто-терапії, лазерної терапії, кріодеструкції, 2 кабінети плеоптичного та 3 - ортоптичного лікування, маніпуляційна, комп'ютерний зал. Терапевтичний лікувально-діагностичний відділ пропонує фізіотерапевтичний кабінет, кабінети водолікування, озокеритно-грязелікування, рефлексотерапії, масажний кабінет.

В санаторії працюють висококваліфіковані досвідчені фахівці, які пройшли підготовку в офтальмологічних центрах Києва, Харкова, Львова, в Одеському Науково-Дослідному інституті очних хвороб ім. академіка В. П. Філатова, мають досвід роботи за кордоном. В штаті санаторію професор-офтальмолог А. С. Сенякіна, кандидат медичних наук Мартинюк В. Ф., офтальмологи вищої категорї - Мартинюк Н. Б., Білоус С. С., Кушнір Н. В., Сметанюк С. П.

Головний лікар ТОВ «Санаторій «Барвінок» - Мартинюк Володимир Федорович

Професійне лікування зору в очному санаторії «Барвінок»: світ навколо засяє барвами! - фото pic_35689f53c92b7f3_1920x9000_1.pngЗ перших днів роботи на посаді головного лікаря Мартинюк В. Ф. почав удосконалювати матеріально-технічну базу санаторію. В 1996 р. в санаторії «Барвінок» відкрито хірургічне відділення з оперативним блоком, де проводяться хірургічні втручання дітям та дорослим. За 1997 – 1998 рр. збудовано спальний корпус №2. На даний час проведена реконструкція з розширенням спального корпусу №1, клуб – столової, господарських приміщень. Потужність санаторію становить 250 ліжко/місць. Заклад і на даний час проводить роботи по розширенню і покращенню матеріально-технічної бази.

В 2003 р. санаторій «Барвінок» реформовано з міжгосподарського підприємства в ТОВ «Санаторій «Барвінок», офтальмологічний санаторій», в якому щорічно оздоровлюється біля 5000 хворих і проводиться біля 500 операцій.

Об'єм діагностичного обстеження відповідає рівню обласних офтальмологічних відділеннь та провідних офтальмологічних центрів Києва та Одеси. Проводиться підбір окулярів та забезпечення пацієнтів окулярами та контактними лінзами.

Санаторій розташований у мальовничому куточку Тернопільської області. Свіже повітря, чудовий пейзаж, прогулянки в лісі, екскурсії (м. Почаїв, м. Кременець, старовине селище Залізці), добре спланована цікава культурно-розважальна програма відпочинку, хороші побутові умови. У роботу санаторію закладено принцип: надати хворому весь необхідний для його реабілітації комплекс діагностичних та лікувально – оздоровчих процедур.

Коментарі
Поки немає відгуків
Інші статті
Санаторій, який лікує усі хвороби органів зору
19.07.2018

ТОВ санаторій Барвінок - єдиний в Україні спеціалізований офтальмологічний санаторій вищої категорії, який з 1992 року проводить діагностику, комплексне консервативне та хірургічне лікування зору в дітей та дорослих.

Комп'ютерна діагностика зору: про офтальмологічні процедури простими словами
03.05.2018

Вирішивши одного разу, що вам потрібна комп'ютерна діагностика зору, ви з цікавістю подивитесь на список процедур, які потрібно пройти на спеціальному обладнанні в офтальмологічному кабінеті.

Санаторій Барвінок - створений для здоров'я вашого зору та відпочинку душі!
05.03.2018

Повноцінне оснащення апаратурою для діагностичного обстеження та проведення на сучасному рівні консервативного та хірургічного обстеження пропонує для вас спеціалізований офтальмологічний санаторій Барвінок!

Контакти
Офтальмологічний санаторій БАРВІНОК - лікування зору в санаторії
Контактна особа:
Марія
Контакти:
+380 (97) 220-72-40показати+380 (97) 220-72-40 все+380 (97) 220-72-40 бронювання+380 (3540) 3-12-17 консульт. офтальмолога+380 (3540) 3-16-06 бронювання
Адреса:
47235, Україна, Тернопільська обл., Зборівський р-н, с. Манюки 1 на мапі
Вітрина
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх