Офтальмологічний санаторій БАРВІНОК - лікування зору в санаторії
+380 (97) 220-72-40+380 (3540) 3-12-17+380 (3540) 3-16-06
Вітрина
Фотогалерея
Контакти
Офтальмологічний санаторій БАРВІНОК - лікування зору в санаторії
Контактна особа:
Марія
Телефони:
+380 (97) 220-72-40показати+380 (97) 220-72-40 все+380 (97) 220-72-40 бронювання+380 (3540) 3-12-17 консульт. офтальмолога+380 (3540) 3-16-06 бронювання
Адреса:
47235, Україна, Тернопільська обл., Зборівський р-н, с. Манюки 1 на мапі
Офтальмологічний санаторій «Барвінок» запрошує на лікування!

Офтальмологічний санаторій «Барвінок» запрошує на лікування!

Якщо турбують захворювання органів зору, варто пройти лікування в офтальмологічному санаторії «Барвінок». Це єдиний в Україні офтальмологічний санаторій вищої категорії, який спеціалізуються на лікуванні широкого спектру очних хвороб у дітей і дорослих. 

У цьому закладі ви зможете відволіктись від звичного вам життя, повністю сконцентруватись на лікуванні очей. Після проведення офтальмологічної операції зможете пройти реабілітацію серед чудової природи та затишку.

Санаторій пропонує лікування супутніх хвороб: периферичної нервової системи, органів опорно-рухового апарату, верхніх дихальних шляхів. Ви зможете пройти курс масажу, водних процедур, хвойних ванн, відвідати спелеокамеру, кабінет рефлексотерапії та аромотерапії. Це покращить загальний стан організму, позитивно вплине на імунну систему.

«Барвінок» — гордість України!

pic_62362605d0d9c22_700x3000_1.jpgГордістю санаторію «Барвінок» є висококваліфіковані досвідчені фахівці, які пройшли підготовку в найбільших офтальмологічних центрах Києва, Харкова, Львова, в Одеському науково-дослідному інституті очних хвороб імені академіка В. П. Філатова, мають досвід роботи за кордоном.

Багато праці і сил у розвиток закладу та покращення його матеріального стану доклав головний лікар санаторію Мартинюк Володимир Федорович. За його сприяння у 1996р. в санаторії «Барвінок» відкрито хірургічне відділення з оперативним блоком, оснащеним сучасною апаратурою. В наступні два роки був побудований ще один спальний корпус. Заклад постійно поповнюється обладнанням для лікування супутних хвороб та проведення реабілітації офтальмологічних хворих, щоб пацієнти санаторію могли максимально оздоровити свій організм та подолати супутні хвороби нервової системи, кістково-м’язових тканин.

Рівень медичних послуг та операцій, які надають у санаторії «Барвінок», відповідає рівню обласних офтальмологічних відділень та відомих офтальмологічних центрів Києва та Одеси. Тому обираючи, куди краще поїхати на лікування очної хвороби — в інше місто чи у санаторій, зверніть увагу на те, що вибравши «Барвінок», вам не потрібно буде орендувати житло, дбати про харчування та щодня вирушати на процедури в клініку. У санаторії — все на місці! Привітний персонал подбає не лише про комфортні побутові умови, харчування, лікування, а й про цікаве дозвілля.

Лікуйтесь із задоволенням в офтальмологічному санаторії «Барвінок»! Замовляйте путівки для себе та дітей на сайті лікувально-оздоровчого закладу.

Коментарі
Поки немає коментаріїв
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх