Офтальмологічний санаторій БАРВІНОК - лікування зору в санаторії
+380 (97) 220-72-40+380 (3540) 3-12-17+380 (3540) 3-16-06
Офтальмологічний санаторій «Барвінок» запрошує на лікування!
Офтальмологічний санаторій «Барвінок» запрошує на лікування!

Офтальмологічний санаторій «Барвінок» запрошує на лікування!

Якщо турбують захворювання органів зору, варто пройти лікування в офтальмологічному санаторії «Барвінок». Це єдиний в Україні офтальмологічний санаторій вищої категорії, який спеціалізуються на лікуванні широкого спектру очних хвороб у дітей і дорослих. 

У цьому закладі ви зможете відволіктись від звичного вам життя, повністю сконцентруватись на лікуванні очей. Після проведення офтальмологічної операції зможете пройти реабілітацію серед чудової природи та затишку.

Санаторій пропонує лікування супутніх хвороб: периферичної нервової системи, органів опорно-рухового апарату, верхніх дихальних шляхів. Ви зможете пройти курс масажу, водних процедур, хвойних ванн, відвідати спелеокамеру, кабінет рефлексотерапії та аромотерапії. Це покращить загальний стан організму, позитивно вплине на імунну систему.

«Барвінок» — гордість України!

Офтальмологічний санаторій «Барвінок» запрошує на лікування! - фото pic_62362605d0d9c22_700x3000_1.jpgГордістю санаторію «Барвінок» є висококваліфіковані досвідчені фахівці, які пройшли підготовку в найбільших офтальмологічних центрах Києва, Харкова, Львова, в Одеському науково-дослідному інституті очних хвороб імені академіка В. П. Філатова, мають досвід роботи за кордоном.

Багато праці і сил у розвиток закладу та покращення його матеріального стану доклав головний лікар санаторію Мартинюк Володимир Федорович. За його сприяння у 1996р. в санаторії «Барвінок» відкрито хірургічне відділення з оперативним блоком, оснащеним сучасною апаратурою. В наступні два роки був побудований ще один спальний корпус. Заклад постійно поповнюється обладнанням для лікування супутних хвороб та проведення реабілітації офтальмологічних хворих, щоб пацієнти санаторію могли максимально оздоровити свій організм та подолати супутні хвороби нервової системи, кістково-м’язових тканин.

Рівень медичних послуг та операцій, які надають у санаторії «Барвінок», відповідає рівню обласних офтальмологічних відділень та відомих офтальмологічних центрів Києва та Одеси. Тому обираючи, куди краще поїхати на лікування очної хвороби — в інше місто чи у санаторій, зверніть увагу на те, що вибравши «Барвінок», вам не потрібно буде орендувати житло, дбати про харчування та щодня вирушати на процедури в клініку. У санаторії — все на місці! Привітний персонал подбає не лише про комфортні побутові умови, харчування, лікування, а й про цікаве дозвілля.

Лікуйтесь із задоволенням в офтальмологічному санаторії «Барвінок»! Замовляйте путівки для себе та дітей на сайті лікувально-оздоровчого закладу.

Коментарі
Поки немає відгуків
Інші статті
Професійне лікування зору в очному санаторії «Барвінок»: світ навколо засяє барвами!
25.09.2018

В Україні хвороби органів зору посідають ІV місце у структурі захворюваності населення. Щорічно додається біля 13 тис. осіб з хворобами очей. Найчастіше вони виникають у дітей та підлітків. За останні 3 роки рівень поширеності хвороб очей у дітей збільшився на 15,6%.

Санаторій, який лікує усі хвороби органів зору
19.07.2018

ТОВ санаторій Барвінок - єдиний в Україні спеціалізований офтальмологічний санаторій вищої категорії, який з 1992 року проводить діагностику, комплексне консервативне та хірургічне лікування зору в дітей та дорослих.

Комп'ютерна діагностика зору: про офтальмологічні процедури простими словами
03.05.2018

Вирішивши одного разу, що вам потрібна комп'ютерна діагностика зору, ви з цікавістю подивитесь на список процедур, які потрібно пройти на спеціальному обладнанні в офтальмологічному кабінеті.

Контакти
Офтальмологічний санаторій БАРВІНОК - лікування зору в санаторії
Контактна особа:
Марія
Контакти:
+380 (97) 220-72-40показати+380 (97) 220-72-40 все+380 (97) 220-72-40 бронювання+380 (3540) 3-12-17 консульт. офтальмолога+380 (3540) 3-16-06 бронювання
Адреса:
47235, Україна, Тернопільська обл., Зборівський р-н, с. Манюки 1 на мапі
Вітрина
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх