Офтальмологічний санаторій БАРВІНОК - лікування зору в санаторії
+380 (97) 220-72-40+380 (3540) 3-12-17+380 (3540) 3-16-06
Вітрина
Фотогалерея
Контакти
Офтальмологічний санаторій БАРВІНОК - лікування зору в санаторії
Контактна особа:
Марія
Телефони:
+380 (97) 220-72-40показати+380 (97) 220-72-40 все+380 (97) 220-72-40 бронювання+380 (3540) 3-12-17 консульт. офтальмолога+380 (3540) 3-16-06 бронювання
Адреса:
47235, Україна, Тернопільська обл., Зборівський р-н, с. Манюки 1 на мапі
Комп'ютерна діагностика зору в офтальмологічному кабінеті «Оптика»

Комп'ютерна діагностика зору в офтальмологічному кабінеті «Оптика»

Офтальмологічний кабінет «Оптика» пропонує комп'ютерну діагностику зору дорослим та дітям. Просте безболісне обстеження допоможе:pic_a9078e130930de0_700x3000_1.jpg

  • оцінити стан ваших очей;
  • виявити захворювання очей чи патологію на ранніх стадіях;
  • визначити програму лікування для попередження ускладнень;
  • визначити доцільність та можливість проведення необхідної операції.

«Оптика» пропонує приємні процедури для очей

Офтальмологічний кабінет оснащений за останнім словом техніки. З допомогою сучасної апаратури лікарі можуть точно встановити діагноз, провести профілактику захворювання, допомогти здолати недугу.

Однією з офтальмологічних процедур є вакуумний масаж очей. Через спеціальні окуляри «мінібарокамери» на очі поперемінно впливають вакуумом. У результаті такої стимуляції поліпшується гідродинаміка і кровообіг очей, нормалізується внутрішньоочний тиск. Призначають вакуумний масаж для лікування астигматизму, міопії, катаракти, глаукоми, а також для зняття зорового навантаження і втоми очей.

За допомогою апарату синоптофор діагностують і лікують косоокість. На синоптофорі проводять лікувальні вправи для усунення несиметричного зору двома очима, розвивають рухливість очей і стабілізують бінокулярний зір.

Одним з найбільш ефективних і комфортних способів профілактики погіршення зору і лікування багатьох захворювань очей є електростимуляція. Проводиться така процедура за допомогою електродів, закріплених на повіках і руці пацієнта. Ніякого дискомфорту і болю! Тільки приємні відчуття. Після курсу електростимуляції підвищується гострота зору, розширюються резерви акомодації, поліпшуються показники фізіологічної активності клітин очей.

Щоб зняти втому очей, знизити зорову напругу у тих, хто постійно працює з мікроскопом або комп'ютером, лікарі офтальмологічного кабінету «Оптика» пропонують пройти курс фотостимуляції. Процедура полягає в ритмічних спалахах світла різних відтінків: червоного, синього, зеленого, жовтого, білого. Така стимуляція благотворно впливає на кровообіг очних м'язів, сітківки, зорового нерва, а також впливає на активність електричних імпульсів кори великих півкуль мозку.

Запрошуємо в офтальмологічний кабінет «Оптика» у Тернопіль!

Як би страшно не звучали назви медичного обладнання, потрібно пам'ятати: болю при обстеженні очей і лікуванні очних захворювань немає. Процедури на спеціальних апаратах завжди призначаються лікарем-офтальмологом і проводяться під наглядом фахівців. Ваше завдання як пацієнта регулярно відвідувати офтальмологічний кабінет і виконувати всі призначення лікаря.

Вам було цікаво дізнатися про офтальмологічні процедури? Тепер варто ближче познайомитись із сучасною медичною технікою! Довірте турботу про ваш зір професіоналам! Відвідайте офтальмологічний кабінет «Оптика» в Тернополі!

Коментарі
Поки немає коментаріїв
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх